Robustní datová infrastruktura

Datová infrastruktura pro real-time billing datových služeb mobilního operátora. Technologie: Oracle GRID, Oracle DB, Oracle Data Guard, Golden Gate, Cloud Control, Icinga, Elastic Search.

Společnost Ericsson je přední světový dodavatel nejmodernějších technologií pro pevné i mobilní telekomunikační sítě. Na základě předchozí úspěšné spolupráce byla Raventia coby Oracle partner opět oslovena. Tentokrát při řešení zajímavé úlohy návrhu a realizace datové infrastruktury s topologií geo-clusteru.

Raventia provedla detailní technickou analýzu, úvodní hrubý a následný detailní realizační design, a zkonfigurovala a otestovala řešení zahrnující kromě produkčního geo-clusteru také testovací, školící a laboratorní prostředí. 

Tento zajímavý projekt pomohl společnosti Ericsson úspěšně realizovat strategickou zakázku pro mobilního operátora a je potvrzením vzájemných očekávání profesionality a důvěry na obou stranách. To nás vždy velmi těší.

 

 

“Jako architekt zodpovědný za implementaci online charging systému pro telekomunikačního operátora jsem ocenil znalosti a profesionalitu vašeho databázového konzultanta při implementaci databázové části geo-redundantního rešení založeného na Oracle RAC, Data Guard a také Golden Gate. Kromě zmíněných technologií jsme na základě vašich doporučení implementovali také nové monitorovací a analytické nástroje, jejichž spolehlivost se ukazuje v každodenní praxi.”
Tomáš Hájek, Solution architect, Ericsson

 

  

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás