Investiční poradenství - průzkum distribuční sítě

Provedli jsme komplexní průzkum distribuční sítě v rámci SWOT analýzy oblasti investičního bankovnictví, který je jedním ze vstupů strategie poradenských služeb ČSOB.

Doména Wealth Managementu zažívá v období nízkých úrokových sazeb zvýšený zájem jak prvoinvestorů tak investorů rutinních. Nové technologické koncepty podporují zrychlený nástup nových poskytovatelů služeb v oblasti investic, často z mimobankovního odvětví (FinTech). Demografický a technologický vývoj daly vyrůst některým velmi perspektivním segmentům koncových zákazníků. To vše, doprovázeno dopadem postupující regulace MIFID, PSD 2, PRIPS, atd., nastoluje nový kontext pro celou doménu Wealth management / Asset management.

ČSOB jako jeden z hlavních leaderů bankovního sektoru v oblasti investičního bankovnictví a nejvýznamnější manažer vlastních fondů a strukturovaných produktů neustále zlepšuje a rozvíjí své služby a hodnotovou nabídku pro své klienty. Společnost RAVENTIA byla přizvána do tohoto procesu jako partner disponující dlouholetou expertizou z globálních investičních trhů.

RAVENTIA provedla návrh, vyhodnocení a interpretaci komplexního průzkumu v rámci sítě několika set kvalifikovaných bankovních specialistů. Vytvořila a prezentovala zprávu pro vedoucí pracovníky ČSOB Asset Mangamentu. Závěry průzkumu jsou jedním ze vstupů pro řízení strategie v oblasti investičního poradenství ČSOB.

Rádi zodpovíme jakýkoli váš dotaz...

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás