Inovace autentikačních metod

RAVENTIA společně se společností A && L soft úspěšně pomohla KB připravit projekt významné inovace v oblasti zabezpečení přímého bankovnictví.

Komerční banka je mateřskou společností Skupiny KB (dále také „Skupina“) a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví a je dostupná prostřednictvím sítě poboček KB, přímého bankovnictví a vlastní distribuční sítě.

KB udržuje své produkty a služby neustále na špičce. To se týká rovněž internetového bankovnictví a jeho bezpečnosti. Do významného projektu inovace a modernizace autentikačních metod a jejich systémového zajištění  byla  přizvána také společnost RAVENTIA a to pro svou trvale vysokou kvalitu svých dodávek pro KB a hlubokou znalost systémového prostředí banky.

RAVENTIA ve spolupráci s KB a společností A&LSoft se podílela na všech klíčových aspektech přípravy rámce implementačního projektu od celkové revize busines zadání, přes architekturu řešení, jeho integraci, bezpečnost, rozpočtování až po harmonogram dodávky.

RAVENTIA si váží možnosti spolupracovat s Komerční Bankou na takto významném projektu.

Rádi zodpovíme jakýkoli váš dotaz...

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás