FundInfoHub - poskytování tržních dat

Služba FundInofHub pomáhá společnosti Conseq dosahovat vysoké kvality a aktuálnosti informací o investičních produktech distribuovaných v zemích středoevropského regionu. Věříme, že i my tak přispíváme malým dílem ke špičkové kvalitě služeb společnosti Conseq.
alternativní text consq loga

Conseq je špičková ryze česká investiční společnost zabývající se distribucí investičních produktů jak vlastních tak produktů třetích stran. Důraz na nezávislost a vysokou kvalitu služeb s sebou přináší i potřebu poskytovat klientům velmi aktuální, kvalitní a konzistentní informace o všech distribuovaných produktech.

V oblasti retailových podílových fondů využívá služby FundInfoHub poskytované firmou RAVENTIA. Conseq tak získává přístup k naší on-line repository s dokumentací a vybranými technickými parametry mnoha set titulů od předních emitentů jako jsou Aberdeen Global Services S.A., Accolade Fund SICAV plc., Allianz Global Investors, Amundi, BlackRock Global Funds, BNP Paribas, C-Quadrat, Conseq, Credit Suisse, ČESKÝ FOND SICAV p.l.c., Fidelity Funds, Franklin Templeton, Generali, HSBC Global Investment Funds, NN Investment Partners, Pioneer Asset Management S.A., Reiffeisen, WOOD & Company investiční společnost, a. s., a další.
   

Rádi zodpovíme jakýkoli váš dotaz...

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás